O firmie

Siedlce to siedziba naszej firmy. Zajmujemy się świadczeniem szeroko rozumianych usług w zakresie obróbki metali. Wykonujemy między innymi zadania związane ze spawaniem i obróbką stali konstrukcyjnych, obróbka stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej. Nasze metody pracy to: MIG, MAG, TIG i MMA.
Ponadto oferujemy usługi takie jak:

- spawanie aluminium;

- wykonywanie konstrukcji stalowych na potrzeby ogólnobudowlane i przemysłowe;

- sprzedaż i montaż ogrodzeń gabionowych marki PROGRESS

- kowalstwo artystyczne - produkujemy bramy, ogrodzenia, balustrady itp.

- wykonywanie odbojnic

 

Najbardziej zależy nam na spełnieniu potrzeb i zadowoleniu naszych klientów. Jakość wykonywanych usług jest bowiem rekomendacją dla przyszłych zleceniodawców. Posiadamy szeroką wiedzę oraz doświadczenie, którymi chętnie podzielimy się z naszymi klientami. Dlatego doradzamy jak najlepsze rozwiązania w zakresie naszych usług. Stawiamy na rozwój naszej firmy zgodnie z zapotrzebowaniem rynku. Dlatego też sukcesywnie powiększamy swoją ofertę o na przykład specyficzne i unikalne gięcie rur stalowych. Jesteśmy firmą kreatywną oraz z przyjemnością dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb klienta. Ale przede wszystkim stawiamy największy nacisk na jakość wykonywanych usług.

Chętnie podejmujemy się także nowych wyzwań. By obróbka stali nierdzewnej czy kowalstwo artystyczne nie miało dla nas żadnych tajemnic, w miarę swoich możliwości powiększamy park maszyn. Mechanizacja zakładu pomaga nam lepiej oraz bardziej sprawnie wykonywać podjęte zlecenia nie tylko z okolic naszego miasta - Siedlce, ale i z terenu całego kraju. Pragniemy być konkurencyjni na rynku. Dlatego stawiamy na skrócenie czasu wykonywania usługi poprzez właściwy zakup wydajniejszych oraz sprawniejszych maszyn. Zmieniamy się na korzyść zgodnie z tendencjami, jakie pojawiają się na rynku. Pomagają nam w tym ambicja i wiedza. Zbudowaliśmy firmę, która ma solidne filary. Nasze hasło to: „ JAKOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, CIĄGŁY ROZWÓJ FIRMY”

Chęci do pracy bierzemy z zadowolonych klientów oraz z nowych wyzwań którym stajemy naprzeciw.