Bramy kute

Jeżeli Twoim miejscem zamieszkania są Siedlce i okolice i do tego masz w planach zrobić bramy kute, ogrodzenia metalowe lub jeśli chcesz, by obróbce poddana została stal nierdzewna, musisz odwiedzić naszą firmę. Oferujemy spawanie aluminium, wykonujemy konstrukcje stalowe wykorzystywane później w budownictwie i przemyśle, produkujemy bramy, balustrady i ogrodzenie zgodne z życzeniem klienta, a także sprzedajemy i montujemy ogrodzenia gabionowe marki PROGRESS.

Nasze ogrodzenia metalowe czy bramy kute czy balustrady zdobią posiadłości i domy wielu mieszkańców Siedlec i okolic. Ich zadowolenie i radość z wykonanej przez nas pracy jest dla nas satysfakcją, ale też i reklamą, gdyż oni polecają nam swoim znajomym, ci z kolei swoim i tak pozyskujemy nowych klientów. Radość naszych zleceniodawców dodaje nam siły i energii do pracy, sprawia, że chcemy się rozwijać. Inwestujemy w wydajniejsze maszyny, ciągle tworzymy jakieś nowości lub po prostu realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty zamawiającego. Nasze ceny też nie są wygórowane, a zamówienia staramy się realizować jak najszybciej.

Ogrodzenia metalowe

Ponadto posiadamy gotową galerię wzorów oraz elementów kutych do bram, ogrodzeń i balustrad. Jeśli chcesz, aby przyjechać do Ciebie i zrobić wycenę po prostu zadzwoń. My zrobimy to za darmo. Jak już wcześniej wspomniałam, w działającej w mieście Siedlce firmie Metalika Mariusz Wierzejski, obróbce poddawana jest stal nierdzewna. Spawamy różne konstrukcje wykorzystywane w branży motoryzacyjnej, budowlanej czy spożywczej. Jeśli potrzebujesz obróbki na terenie swojej hali produkcyjnej, też chętnie pomożemy. Do spawania używamy najnowszej spawarki OERLIKON CITOTIG 310 AC/DC i posiadamy aktualne uprawnienia spawalnicze według normy PN-EN ISO 9606-1.

Jeśli masz jakieś wątpliwości czy pytania, nasi wykwalifikowani pracownicy na pewno na nie odpowiedzą, doradzą i pomogą wybrać najkorzystniejszą ofertę. Najczęściej prace wykonujemy w siedzibie naszej firmy, ale jeśli istnieje konieczność lub taka jest wola zleceniodawcy, możemy wykonać je u niego. Oczywiście posiadamy własny transport i lawetę o długości 9 metrów. Na wszystkie rodzaje usług wystawiamy faktury VAT.

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszych usług. Wystarczy przyjść do siedziby naszej firmy lub umówić się na wycenę w dowolnym miejscu. Zwieńczeniem naszej pracy będzie Twoja radość i zadowolenie. Na pewno nie zawiedziesz się na naszej pracy i miło będziesz nas wspominał w przyszłości.